В Google з’явиться корисна функція для користувачів Android

У майбутньому з виходом Android 15 користувачі зможуть скористатися новим функціоналом, який дозволить їм виявляти проблеми з їхнім смартфоном без візиту до сервісного центру, повідомляє news.online.ua.

Оновлення включає нову функцію, яка повідомлятиме користувачів про потенційні проблеми з телефоном. Ця функція, яка виявлена в останній бета-версії Android 15 для смартфонів Google Pixel, має два режими:

  1. Працездатність компонентів: дозволяє виконувати ручні тести і перевіряти стан батареї та сховища.
  2. Режим оцінки: надає можливість використовувати один пристрій для оцінки іншого.

Нова функція поглиблює можливості, які вже існують у Android-смартфонах, такі як моніторинг стану батареї. Вона також включає можливість виконання ручних тестів для перевірки дисплея, реакції сенсорного екрана та інших компонентів, що робить її більш деталізованою і корисною для користувачів.

Стабільна версія Android 15 очікується не раніше вересня. У разі встановлення бета-версії на пристрої Pixel 6 та деяких пристроях Xiaomi, OnePlus та інших брендів, користувачі також отримають доступ до інших нововведень, таких як захист від телефонних шахрайств за допомогою ШІ, автоматичне підключення до супутників і подовження часу автономної роботи акумулятора.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також