В дорозі знадобиться: Xiaomi показала термос на півлітра з шестигодинною «витривалістю»

Компанія Xiaomi випустила нову термофлягу під своїм суббрендом Mijia. Повна назва новинки – Mijia Light Enjoy Thermal Flask.

Термос призначений для повсякденного використання і підходить тим, хто шукає надійну ємність для напоїв. Він коштує всього 99 юанів (приблизно 14 доларів) і в Китаї доступний у торговому центрі Xiaomi Youpin і на JD.com.

Термос має внутрішню оболонку з нержавіючої сталі 316L, яка відома своєю міцністю та стійкістю до тепла та корозії. Внутрішній шар вражаюче тонкий – 0,12 мм, що досягається завдяки процесу обробки рівномірної товщини та спірального потоншення.

Місткість становить 500 мл, що робить термос практичним вибором як для подорожей, так і для офісу. Загальна вага близько 215 грамів, а розміри – 65 x 65 x 217 мм.

Термос має розширені теплоізоляційні властивості. Він розроблений, щоб зберігати рідини теплими при 68 градусах Цельсія протягом 6 годин і може підтримувати їх холодними при 10 градусах Цельсія протягом такого ж часу. Це досягається за допомогою багатошарової системи ізоляції, яка включає ультрамікрохвильову технологію міднення.

Кришка термосу має вбудоване силіконове ущільнювальне кільце на 360 градусів, яке запобігає витоку рідини, навіть коли колба перевернута.

Термос Mijia доступний в білому, темно-синьому та туманно-блакитному кольорах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gizmochina
Читайте також