В “Дії” відновили сервіс для ВПО – Федоров

Додаток “Дія” тепер дозволяє оформити довідку ВПО та фінансову допомогу для всієї родини в одній заявці. Про це заявив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Повернули послугу для людей, які через війну вимушені були покинути домівки. Доопрацювали її разом із Мінсоцполітики. Тепер реєструйте довідку та оформлюйте виплати для себе, дружини чи чоловіка та дітей у застосунку Дія. Раніше кожен подавав заяву за себе», — йдеться у повідомленні.

Відтепер також можна отримати довідку й виплати на дітей, які народилися вже після переїзду — дані про них автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження, нічого додатково вводити не треба. Для доступу до функцій потрібно оновити застосунок.

Виплати надійдуть на картку того, хто подавав одну заяву для всіх. Довідка про ВПО буде в Дії, а гроші — на картці єПідтримка.

Як скористатися сервісом:

  1. Оновіть Дію -> Зайдіть у застосунок та натисніть -> Сервіси -> Послуги для ВПО -> Допомога для ВПО
  2. Вкажіть своє поточне місцеперебування та підтвердьте геолокацію
  3. Якщо подаєте заяву на партнера чи дитину — додайте інформацію про них
  4. Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати грошову допомогу
  5. Вкажіть, яка допомога вам необхідна — потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці, та залиште контактні дані

Довідка ВПО зʼявиться поруч з іншими цифровими документами, а кошти надходитимуть на картку єПідтримка за всіх членів родини.

Сервіс доступний лише для українців, які ще не мають довідки ВПО.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також