Український Уряд дозволив використовувати штучний інтелект у Дії

Кабінет міністрів зробив низку змін у положенні про Єдиний державний вебпортал е-послуг. Одне з цікавих нововведень – це дозвіл інтегрувати в штучний інтелект в додаток “Дія”.

Відповідна інформація опублікована у постанові № 693 від 13 червня 2024 р.

«Абзац сьомий пункту 8 після слів «Порталом Дія» доповнити словами «зокрема з використанням технологій штучного інтелекту», — зазначено у пункті 4 постанови.

“Помічник” зі штучним інтелектом буде використовуватись для відповідей на звернення громадян. Очікується, що за його підтримки обслуговування буде відбуватися швидше та якісніше. Робота над впровадженням нового ШІ-інструменту в “Дії” вже розпочалася.

Крім того, документ передбачає, що медичну та інші дані людини можна буде вносити до центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я за допомогою “Дії”. Доступною стане можливість переглядати та ділитися цими даними.

Також пропонуються зміни в підпункт 7, відповідно до яких інтеграція банківського ПЗ дозволить сплачувати адміністративні збори, штрафи за адмінпорушення, державне мито та здійснювати інші платежі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело psm7
Читайте також