Українські хакери знищили ІТ-інфраструктуру “Москоллектора”: місто може потонути в каналізації

Компанія «Москоллектор» відповідає за експлуатацію підземних водопровідних труб, кабелів зв’язку, силових кабелів та тепломереж столиці рф. Кіберфахівці повністю заблокували роботу об’єкта критичної інфраструктури, а на його відновлення потрібно від 15 до 30 днів.

«Наші хакери вимкнули 87 тисяч датчиків різних систем оповіщення по всій Москві та Підмосков’ї. Окрім того, знищено 70 серверів та щонайменше 90 терабайт даних компанії (електронні листи, резервні копії, контракти). За даними джерел, це була операція хакерської групи Blackjack, яка наближена до кібердепартаменту СБУ», – повідомив Укрінформу джерело у правоохоронних органах.

Зараз робота об’єкта критичної інфраструктури Москви повністю заблокована, компанія не може реагувати на аварії та надзвичайні події.

Нагадуємо що 8 квітня українські хакери, яких пов’язують з кібердепартаментом СБУ, знищили дата-центр, яким користувалися російські промислові гіганти. Серед них – Газпром, Лукойл, Телеком та провідні підприємства російського ВПК.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Укрінформ
Читайте також