У росію масово завозять австрійські пістолети Glock в обхід санкцій: розслідування

Латиське інтернет-видання The Insider провело розслідування і з’ясувало, що з початком повномасштабної війни в рф було завезено щонайменше 3606 “Глоків”.

Glock – це напівавтоматичний пістолет, створений в Австрії, хоча серед завезених зразків є й ті, що були виготовлені в США.

Доставкою пістолетів на територію росії займаються організації, чия діяльність напряму пов’язана зі зброєю. Зокрема, це ТОВ “Кольчуга”, ТОВ “Орел”, ТОВ “Тест-Зброя” і ТОВ “Форт”. Більшість вказаних імпортерів мають контакти з європейськими виробниками зброї.

Понад десять років тому виробництво “Глоків” відбувалося безпосередньо на території рф. ГК «Промтехнологія» планувала збирати три моделі пістолетів (Glock 17, 34 и 35). Згодом “Глоки” опинилися в центрі чергового корупційного скандалу, проєкт було згорнуто.

Тим не менш, зброя продовжує поступати з Європи на територію агресора. За даними розслідувачів, окрім “Глоків”, відбувається імпорт австрійських гвинтівок та пістолетів Steyr Mannlicher. При цьому офіційно на рф накладено санкції, а сама Австрія дотримується нейтралітету, яким, до речі, виправдовує відсутність поставок своєї зброї в Україну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело https://theins.ru/news/271556
Читайте також