У Міноборони запускають онлайн-платформу для військових, яка має спростити подачу документів

Міністерство оборони запустить онлайн-платформу для військовослужбовців — Військовий асистент. Ця платформа повинна спростити подання офіційних документів.

Про це повідомило Міноборони у середу, 10 квітня.

Як зазначили у відомстві, проєкт реалізували спільно з Генштабом ЗСУ. На платформі можна знайти понад 80 шаблонів для заповнення різних документів — це й отримання відпустки, й звільнення зі служби тощо

«Шаблони розроблено з метою мінімізації помилок та зниження затримок з затвердженням документів, а також задля забезпечення ефективного захисту прав військових», — додали у відомстві.

Що ви знайдете на платформі:

  • Більше 80 стандартизованих шаблонів для різноманітних ситуацій – від отримання відпустки до звільнення зі служби
  • Формати .doc, .docx, та .pdf, що відповідають вашим потребам
  • Шаблони розроблено з метою мінімізації помилок та зниження затримок з затвердженням документів, а також задля забезпечення ефективного захисту прав військових.

Ресурс працює на всіх типах пристроїв – від ноутбуків до смартфонів і планшетів, та буде постійно оновлюватися, щоб відповідати зростаючим потребам.

21 лютого міністр оборони України Рустем Умєров заявляв про створення застосунку для військових Армія+. За словами Умєрова, розробники планували оцифрувати «максимально все». У застосунку мали б бути шаблони рапортів, які можна буде підписати та відправити «в декілька кліків».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також