У месенджері Telegram зʼявився перший сервіс для знайомств, розроблений на блокчейні TON

Telegram запустив новий сервіс для знайомств під назвою TON Dating, розроблений на блокчейні The Open Network. Цей мінізастосунок став доступним для користувачів Telegram з 18 червня. TON Dating пропонує унікальний досвід знайомств у межах закритої спільноти, забезпечує безпечне спілкування і можливість монетизувати час, проведений у додатку.

При реєстрації в TON Dating кожен новачок має пройти обов’язкову верифікацію особи, щоб уникнути анонімних акаунтів і ботів. Алгоритм верифікації розроблений на основі сучасних систем безпеки, аналогічних тим, що використовуються в онлайн-банкінгу.

Протягом двох місяців тестового періоду модерацію у TON Dating пройшло лише 3% заявок, що свідчить про високу вимогливість до якості користувачів.

Для жінок використання сервісу є безкоштовним, у той час як чоловіки зобов’язані оплачувати доступ до TON Dating. Підписку і бонуси можна придбати за допомогою віртуальної валюти Telegram Stars. Вартість першого місяця складає 2,5 тисячі зірок або $65.

Усі користувачі мають можливість монетизувати час, проведений у сервісі, завдяки майнінговому алгоритму. За запрошення друзів, отримання лайків і взаємних симпатій можна отримувати бонуси в Toncoin, криптовалюту, яку можна виводити на персональний криптогаманець TON.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також