У мережі показали перший складний iPhone

Apple намагається розробити нестандартний складний дизайн смартфону. У той час як більшість складних смартфонів загинаються всередину, подібно до Samsung Galaxy Z Fold 5, Apple нібито розробляє інший варіант, коли екран розгортається назовні.

Аналітик Haitong International Securities Джефф Пу опублікував черговий звіт про можливий дизайн майбутніх складаних iPhone і MacBook від Apple.

Передбачається, що iPhone Fold матиме великий 7,9-дюймовий OLED-екран, який складається назовні. Ця однопанельна конструкція може призвести до створення тоншого та легшого пристрою, усуваючи потребу у додатковому дисплеї та спрощуючи його структуру.

Вартість складного iPhone залишається невідомою, але очікується, що вона перевищить ціну поточних найдорожчих смартфонів Apple. Реліз не очікується раніше 2026 року.

Перший складаний пристрій Apple: новий MacBook?

Перед випуском складаного iPhone компанія Apple готова представити іншу складну інновацію: 20-дюймовий MacBook, який у складеному стані функціонує як ноутбук, а коли його розкладають із відповідними аксесуарами, перетворюється на робочий стіл «все в одному». Цей продукт може прокласти шлях майбутнім складаним пристроям Apple вже наступного року.

Коли справа доходить до розробки будь-якого складаного пристрою, існують перешкоди, які потрібно подолати, особливо з точки зору дизайну, розробки та інтерфейсу користувача. Для Apple модернізація iPhone у складний формат передбачає вирішення кількох ключових питань:

  • Наскільки міцним буде механізм складання? З огляду на те, що складні телефони неодноразово відкриваються та закриваються, довговічність є головною проблемою.
  • Чи може Apple забезпечити безперебійну роботу? Перехід від стандартного до складаного дисплея може вплинути на інтерфейс користувача та програмне забезпечення. Важливо, щоб додатки та служби працювали безперервно в різних режимах.
  • Яке співвідношення витрат і вигоди для споживачів? Оскільки складні iPhone можуть мати високу ціну, вони повинні мати значний функціонал, щоб виправдати вартість.

Виклики та суперечки

Одна суперечка на ринку складних телефонів стосується згинання екрана — видимої лінії, яка може з’явитися там, де екран згинається. Це може створити візуальну та тактильну проблему, яка може вплинути на репутацію Apple щодо високоякісного дизайну. Крім того, такі конкуренти, як Samsung і Huawei, мають перевагу в цій ніші, що потенційно впливає на здатність Apple впроваджувати інновації та диференціювати свої пропозиції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело smartphonemagazine
Читайте також