У додатку “Дія” запрацює чат-бот на основі штучного інтелекту

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, Михайло Федоров, оголосив, що Міністерство цифрової трансформації готується до впровадження AI-помічника в застосунку “Дія” для спілкування з клієнтами у чаті. Цю інформацію він оприлюднив у своєму каналі в Телеграмі.

“Ми працюємо над ідеєю створення помічника на базі штучного інтелекту, який допоможе контактному центру ефективно відповідати на запити. Цей помічник отримає ім’я Надія. Це буде нове покоління чатбота, який буде спілкуватися з користувачами природною мовою та допомагати вирішувати прості проблеми”, – зазначено в повідомленні.

Михайло Федоров відзначив, що для створення AI-помічника в міністерстві використовується технологічне рішення однієї з провідних міжнародних компаній.

Основними перевагами чатбота будуть швидкість відповіді та економія часу і ресурсів команди підтримки “Дії”.

“Наразі я задоволений якістю відповідей AI-помічника на 80%, але ми плануємо покращити це. Також ми працюємо над збільшенням швидкості відповідей. Ця технологія буде революційною не лише для України, а й для урядів інших країн світу”, – додав віцепрем’єр.

Нагадаємо, що у Міністерстві цифрової трансформації розпочали модернізацію порталу “Дія”. До кінця року планується його повне адаптування до вимог цифрової доступності, зокрема для людей з вадами зору та слуху.

Михайло Федоров також оголосив про запуск нових послуг у застосунку “Дія”:

– Розмитнення авто;

– Онлайн-шлюб;

– Сервіси для ветеранів;

– Кабінет пацієнта і медичні пуші;

– Відкритий код “Дії”;

– Розширення документів у застосунку;

– “Дія.Підпис” для юридичних осіб;

– “Дія” для партнерів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело rubryka.com
Читайте також