Телевізор небезпечніше для здоров’я, ніж відеоігри: дослідження

Вчені встановили, що ризик розвитку ожиріння під час перегляду телевізора виявляється в значно більших масштабах, ніж у випадку гри в комп’ютерні ігри. Це частково пояснюється тим, що під час телеперегляду особа взагалі не здійснює фізичних дій, тоді як граючи в ігри, вона може активно рухатися, переважно за допомогою рук.

Дослідники з Університету Південної Австралії проаналізували статистику випадків ожиріння серед дітей і підтвердили цю гіпотезу. Крім того, вони вивчали нові пристрої для відеоігор у віртуальній реальності, які реєструють рухи гравця і відтворюють їх у грі.

Це означає, що гравцям необхідно більше рухатися, махати руками, робити рухи головою, і навіть стрибати на місці. Використання таких пристроїв значно зменшує наслідки тривалого перебування у стані пасивності, що може загрожувати гравцям.

У звичайних умовах, коли підлітки переглядають телевізор, їхні фізичні рухи мінімізуються, що сповільнює процес спалювання калорій. Цікаво, що в Австралії приблизно 25% підлітків страждають від надмірної ваги або ожиріння.

Джерело arguments.kyiv.ua
Читайте також