США провели випробувальний запуск міжконтинентальної ракети

4 червня о 12:56 за тихоокеанським часом з бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії об’єднана команда льотчиків Глобального ударного командування ВПС за підтримки Вартових космічних сил здійснила запуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III, оснащеної одним спусковим апаратом.

Цей випробувальний запуск є частиною звичайних і періодичних заходів, спрямованих на демонстрацію того, що засоби ядерного стримування Сполучених Штатів є безпечними, безпечними, надійними та ефективними для стримування загроз 21-го століття та заспокоєння наших союзників. Такі випробування відбувалися понад 300 разів раніше, і це випробування не є результатом поточних світових подій.

«Наші «Страйкери» та наша ядерна місія є основою оборони нашої країни та міжнародної безпеки», — сказав генерал Томас А. Бюсьєр, командувач Глобальним ударним командуванням ВПС. «У рамках цієї місії наші сили МБР забезпечують цілодобове стратегічне стримування та готові відповісти в будь-яку мить як найбільш чутлива ланка ядерної тріади, а наші випробувальні запуски демонструють і підтверджують нашу готовність доставляти безпечні, надійні , ефективний і надійний глобальний бойовий потенціал».

«Ядерна зброя США є наріжним каменем безпеки для наших союзників і партнерів по всьому світу», — сказав полковник Кріс Круз, командир 377-ї групи випробувань і оцінки. «Сьогоднішній випробувальний запуск є лише одним із прикладів того, як міжконтинентальні балістичні ракети нашої країни та професійні льотчики, які їх обслуговують і експлуатують, демонструють готовність і надійність системи зброї.».

Льотчики з усіх трьох ракетних підрозділів були відібрані до складу оперативної групи для підтримки випробувального запуску, а технічне обслуговування з 90-го ракетного підрозділу на базі ВПС Уоррен, штат Вайомінг, забезпечувало підтримку. Члени екіпажу ракетних баз у складі Глобального ударного командування ВВС цілодобово цілорічно перебувають у бойовій готовності, наглядаючи за силами готовності міжконтинентальних балистичних ракет країни.

Командування глобального удару ВПС — це головне командування зі штаб-квартирою на авіабазі Барксдейл, штат Луїзіана, у громаді Шрівпорт-Босьєр-Сіті. Командування наглядає за трьома крилами міжконтинентальних балістичних ракет країни, всіма силами бомбардувальників ВПС, включаючи крила B-52, B-1 і B-2, програмою бомбардувальників великої дальності, системами ядерного командування, контролю та зв’язку ВПС, а також експлуатаційна та технічна підтримка організацій всередині атомного підприємства.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також