Співзасновник monobank повідомив про запуск нового застосунку: що там буде

Один із засновників monobank Олег Гороховський оголосив про запуск застосунку для любителів ходити у кафе, бари та ресторани – Expirenza 2.0

Про це він написав в своєму Telegram-каналі.

«Більшість з вас вже хоч раз переглядали меню, оплачували рахунок з чайовими/бойовими та залишали відгук у кафе та ресторанах за QR-кодом від нашого чудового сервісу Expirenza, – пише Гороховський. – Тож ми вирішили піти далі. І сьогодні ми з вами починаємо тестувати Expirenza 2.0 – мобільний застосунок для тих, хто любить ходити у кафе, бари та ресторани».

У застосунку понад 1700 закладів по всій Україні. Користувачі можуть не тільки залишати відгуки, а й забронювати столик онлайн у кілька дотиків, оплатити рахунок та залишити чайові.

«Expirenza має добірки з порадами, куди піти та що там спробувати. Ми звемо їх «Їжлисти». Це як плейлисти, але про їжу. Зараз маємо такі від рестораторів та шефів, як Міша Кацурін, Стас та Аня Завертайло, Володимир Ярославський та інших людей, що знаються на їжі. Але свій «Їжлист» може створити кожен та поділитися ним з друзями та усіма в застосунку», – додає Гороховський.

Також він додав, що у застосунку є дуже класна фішка під назвою «Частування».

«Можна пригощати друзів, рідних або коханих, навіть якщо знаходитесь далеко один від одного. Ви купуєте людині щось смачненьке у закладі за допомогою Expirenza, а вона приходить і куштує ваше частування в зручний для себе час. Це чарівний спосіб проявити турботу та увагу, де б ви не були, через кордони та відстані», – додав співзасновник monobank.

Застосунок Expirenza вже доступний в Google Play та App Store.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело PaySpaceMagazine
Читайте також