Sony планує випустити PlayStation з кращими технічними можливостями

Якщо ви плануєте придбати консоль PlayStation 5, то не поспішайте. Можливо, вам варто почекати на покращену модель – PlayStation 5 Pro, яку готується випустити компанія Sony.

Згідно зі звітами Insider Gaming, PS5 Pro може похвалитися величезним оновленням системної пам’яті, яка збільшиться на 28% порівняно з базовою моделлю. Це підвищення пропускної здатності з 448 ГБ/с до 576 ГБ/с обіцяє швидшу обробку даних і більш плавний ігровий процес, особливо у складних іграх.

Джерела кажуть, що покращений графічний рендеринг (комп’ютерна візуалізація) PS5 Pro на 45% швидший, ніж його попередник. Це вдосконалення забезпечує приголомшливі візуальні ефекти та покращений реалізм в іграх, підносячи ваші звичні ігрові враження на нову висоту.

Окрім цього, Sony планує включити підтримку 8K у PS5 Pro, хоча розробники ще не повністю використали цю можливість. Незважаючи на поточну відсутність вмісту 8K, включення цієї функції гарантує, що PS5 Pro готова до вдосконалень у майбутньому.

За попередніми даними, випуск PS5 Pro запланований на кінець 2024 року, але через технічні нюанси реліз можуть перенести на наступний рік. Відсутність нових перших ігор від Sony, запланованих до 2025 року, викликає питання щодо термінів запуску консолі. Можливо, більше інформації з’явиться на конференції State of Play Direct.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело techtimes
Читайте також