Samsung випустить смарт-годинник, який конкурує з Apple Watch Ultra: що відомо

Останні витоки свідчать про те, що Galaxy Z Fold 6 Ultra — це не єдиний пристрій Ultra, над яким зараз активно працює Samsung. Судячи з усього, компанія також працює над Galaxy Watch 7 Ultra, який може мати дуже потужні характеристики. В Інтернеті з’явився перший набір рендерів Galaxy Watch 7 Ultra.

Очевидно, Samsung черпає натхнення з Apple Watch і вибирає подібний квадратний дизайн для майбутніх Galaxy Watch 7 Ultra. Відповідно до рендерів, опублікованих SmartPrix для Galaxy Watch 7 Ultra, опубліковані зображення демонструють особливий зовнішній вигляд, який поєднує фірмовий класичний круглий дизайн дисплея з квадратною рамкою зовнішньої частини.

Цей новий вибір дисплея робить дизайн носіїв унікальним, але в той же час Samsung, схоже, уникає ризику, перестраховуючись і прагнучи до округлої форми для основного візуального зображення, щоб залишатися естетично привабливим для лояльної клієнтської бази. У порівнянні з Apple Watch дизайн виглядає менш чітким, але це могли зробити навмисно.

Це не перший раз, коли Samsung буде використовувати квадратний дизайн для своїх пристроїв. Колись серія Gear від Samsung мала квадратний вигляд, більше схиляючись до прямокутної форми. Крім того, перша партія розумних годинників Android була випущена з квадратним дисплеєм. Схоже, що від цієї форми відмовились в спробі виділитися серед конкурентів, і в результаті квадратний дизайн став фішкою Apple Watch.

Скоріше за все, не тільки дизайн лінійки смарт-годинників оновлюється. Будуть і деякі інші значні зміни, включаючи третю додаткову кнопку та збільшені розміри. Кажуть, що третя кнопка округлена і розташована між двома класичними кнопками.

Galaxy Watch 7 Ultra може наслідувати функціональність Apple Watch Ultra за допомогою кнопки швидкого доступу, яка може виявитися корисною, якщо її правильно пов’язати з функціями.

Очікується, що офіційна презентація смарт-годинника відбудеться на початку липня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело wccftech
Читайте також