Samsung вдосконалить свій Bixby за допомогою штучного інтелекту

Компанія Samsung підтвердила, що “наполегливо працює” над тим, щоб впровадити функції генеративного штучного інтелекту у свого цифрового помічника Bixby.

Ця інформація надійшла від високопоставленого керівника Samsung, який підтвердив плани компанії в інтерв’ю для CNBC.

«З появою генеративного штучного інтелекту та технології LLM [large language model, велика мовна модель], я вважаю, що ми повинні переглянути роль Bixby, щоб Bixby міг бути оснащений генеративним штучним інтелектом і ставати розумнішим у майбутньому», — заявив Вон Джун Чой, виконавчий віце-президент мобільного бізнесу Samsung.

Bixby існує вже досить довго, і хоча Samsung зайнята додаванням функцій Galaxy AI до своїх різноманітних програм і сервісів, голосовий помічник досі не отримував особливої уваги.

Більш детальною інформацією про свої плани і їх реалізацію Samsung поки що не поділився. Залишається незрозумілим, чи перетвориться Bixby на повноцінний розмовний чат-бот AI, як ChatGPT і Google Gemini.

Раніше Samsung заявила, що Bixby буде співіснувати з Galaxy AI на смартфонах. Під час виставки CES 2024 компанія зазначила, що AI допоможе SmartThings і Bixby працювати разом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело androidauthority
Читайте також