Рідні полонених зможуть отримувати необхідну інформацію в «Дії»

Перебування українських громадян в полоні – це одна з найболючиших сторінок війни з рф. Полонені часто перебувають в жахливих умовах, страждають від тортур і знущань. Тим часом їх рідні знаходяться у повній невідомості, місяцями та навіть роками очікуючи інформацію про бранців. При цьому родичі іноді стають жертвами аферистів, які намагаються надати фальшиву інформацію. Знаходячись у розпачі і сподіваючись отримати новини про полонених, люди можуть повірити в подібний обман.

Але відтепер Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими має додатковий інструмент для спілкування і підтримки родичів полонених. Як повідомляє Мінцифри, важливі дані про полонених та зниклих безвісти будуть надходити родичам через «Дію». Це допоможе уникнути фальсифікацій та обману. До цього родини інформували через SMS, а тепер їм приходитимуть push-сповіщення в «Дії».

От як це працює:

  • Якщо зникає людина, родина залишає заяву в особистому кабінеті на сайті Координаційного штабу;.
  • У «Дію» надходить сповіщення, що заяву підтвердили.
  • Надалі у «Дію» будуть надходити повідомлення, якщо до справи додали інформацію або якщо людину звільнили з полону.
  • Якщо з’являються дані про зниклих безвісти, рідні теж отримають сповіщення в «Дії».

Зрозуміло, що родичі мають авторизуватися в «Дії», щоб отримувати сповіщення. Крім того, потрібно мати верифіковану картку платника податків, а також подати заяви через особистий кабінет Координаційного штабу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також