Проїзд у громадському транспорті Києва тепер можна оплатити через додаток: як це працює

Застосунок “Київ Цифровий” отримав нову функцію. З її допомогою можна оплачувати проїзд у наземному громадському транспорті без валідатора.

Поки що нова система оплати квитків лише тестується. Зараз вона доступна у трамваях №11к, 12к, 15, 16к, 18, 19к, які курсують маршрутами Подільського депо.

Як це працює

Коли ви сідаєте в трамвай, ви можете одразу віlкрити на своєму телефоні застосунок “Київ Цифровий” і оплатити там свою поїздку, не підходячи до валідатора. Валідація квитка відбувається одразу в додатку. Покроково це виглядає так:

  • відскануйте QR-код на наліпці чи плакаті у транспорті або введіть бортовий номер;
  • натисніть “К” — “Оплата проїзду”;
  • проскануйте QR-код на плакаті чи наліпці у транспорті;
  • оплатіть проїзд транспортною картою, QR-квитком або банківською карткою.

Коли ви будете виходити з транспортного засобу або на запит контролера, ви маєте показати запис про оплату проїзду. Там є відповідна позначка “Показати контролеру”. Контролер має право просканувати квиток за допомогою спеціального пристрою.

Зрозуміло, що для цього на вашому смартфоні попередньо має бути встановлений застосунок “Київ Цифровий”. Якщо ви не маєте застосунку, але спробуєте просканувати QR-код, то ви автоматично будете спрямовані у Google Play або App Store для завантаження застосунку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело КМДА
Читайте також