Подорожувати з тваринами стане легше: новий сервіс допомагає знайти підходяще житло

Під час масової втечі з України у 2022 році чимало наших громадян стикнулися з цією проблемою: готелі та власники апартаментів часто відмовлялися надавати житло тим, хто привіз із собою котів чи собак.

Насправді, ця проблема є по всьому світу і з нею стикаються всі, хто подорожує зі своїми домашніми улюбленцями. Наприклад, в США менше 1% ресторанів, представлених на Tripadvisor, наразі дозволяють входити з домашніми тваринами.

Компанія Mars Incorporated та Tripadvisor вирішили зайнятися цим питанням. За їх ініціативи було створено новий додаток, який допомагає швидко знайти місця для зупинки і відпочинку з тваринами.

Сервіс доступний на вебсайті та в застосунку Tripadvisor. Він використовує штучний інтелект, який створює маршрути для подорожі з тваринами. При цьому враховуються поради та відгуки інших туристів, що є на сайті Tripadvisor.

Крістін Магуайр, глобальний віце-президент із продажу та партнерства Tripadvisor, зазначила: «Ми знаємо, що наші мандрівники люблять своїх домашніх тварин і шукають рекомендації щодо готелів і ресторанів, щоб переконатися, що вони можуть разом насолоджуватися кожною частиною своєї подорожі».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело thedogsbusiness
Читайте також