Оператори Київстар, Vodafone та lifecell розповіли, як отримати додаткові хвилини та інтернет

Українські мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell надають своїм абонентам послугу позачергового зняття абонплати. Це дозволяє отримати пакет послуг тарифу до дати планового платежу, якщо закінчилися безкоштовні хвилини або Інтернет.

Про це повідомляє “Хвиля”, посилаючись на офіційні сайти Київстар, Vodafone та lifecell.

Ця послуга може стати в нагоді в кількох випадках: якщо абонент пропустив плановий платіж і послуги були призупинені, якщо терміново потрібні додаткові хвилини, SMS або інтернет-трафік, або для дострокового початку користування новим пакетом послуг.

Щоб скористатися цією послугою, абоненти Київстар можуть набрати *578# або *579# (для тарифів LOVE UA, LOVE; LOVE 2020).

Клієнти Vodafone після поповнення рахунку можуть активувати місячний пакет послуг, набравши 101444#. Після цього необхідно перезавантажити телефон або увімкнути та вимкнути режим “в літаку” для активації пакета послуг. Оператор повідомить про підключення пакета за допомогою SMS.

Абоненти lifecell можуть скористатися командою *700# для повторного замовлення пакета послуг. Це можна зробити як для себе, так і для іншого абонента.

Раніше Національна комісія з регулювання електронних комунікацій (НКЕК) нагадала, що абоненти мають право безкоштовно отримати від оператора детальну інформацію про надані послуги у вигляді розшифрованого рахунку. Це можна зробити через мобільний додаток оператора або звернувшись особисто до магазину оператора.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також