Новий бюджетний смартфон від Apple: стала відома ціна

Компанія Apple працює над новим iPhone SE, який матиме вражаючі функції.

Apple вперше представила iPhone SE у 2016 році, але компанія не випускала нових моделей SE з 2022 року. Тому ця модель викликає подвійну зацікавленість.

Майбутня новинка матиме кращі технічні характеристики порівняно з усіма раніше випущеними моделями iPhone SE. Ці покращення будуть помітні в дизайні телефону та акумуляторі.

Очікується, що гаджет буде мати назву iPhone SE 4. Він може мати дизайн, подібний до iPhone 14. Отримає 6,1-дюймовий LTPO OLED-дисплей і вперше буде підтримувати Face ID. Крім того, очікується, що він підтримуватиме внутрішню модель 5G від Apple і матиме зарядку USB Type-C. Телефон також може дебютувати з iOS 18 і функціями AI.

Apple може випустити цей доступний iPhone SE з основною камерою на 48 МП і акумулятором на 3279 мАг. Крім того, він може використовувати чіп A16 Bionic.

Скоріше за все, смартфон вийде в першій половині наступного року. Однак ціна на нього була оголошена ще до презентації.

Витоки повідомляють, що iPhone SE 4 або коштуватиме таку саму ціну, як iPhone SE (2022) у США (тобто стартова ціна від 429 доларів), або подорожчає на 10%. В останньому випадку Apple, ціна буде не вище 499 доларів.

Якщо ціна телефону залишиться такою, то це доволі непогано: ви можете купити за ті самі гроші більш нову модель.

Але є ризик, що Apple може вибрати вищі регіональні ціни. Тоді ціна iPhone SE 4 зросте приблизно на 15% в Європі та інших країнах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело techradar
Читайте також