Новий загадковий дрон-камікадзе продемонстрували українські військові

Сили безпілотних систем (СБС), новостворений род військ в ЗСУ, очевидно, отримають нові види БПЛА. Принаймні, такий висновок можна зробити з відеопрезентації, опублікованій пресслужбою Генерального штабу ЗСУ.

У ролику, присвяченому новітній структурі в українській армії, з’являється дрон з трикутним крилом. Ця форма нагадує іранський безпілотник “Шахед”, яким росіяни майже щоночі б’ють по території України.

Назва і технічні характеристики цього дрона наразі невідомі. Втім, портал Defence Blog вважає, що перед нами – “помітне доповнення” до українського військового арсеналу.

Насправді, поява нового дрона не має дивувати. В Україні на сьогоднішній день чимало розробників займаються розвитком саме цього технологічного напрямку. Багато з них отримали державну підтримку в рамках проєкту Bravo1. Не секрет, що саме дрони внесли суттєві корективи в стиль цієї війни і кожна така розробка здатна суттєво посилити військо.

Командувач СБС Вадим Сухаревський зазначив, що відомство зацікавлене у великій кількості виробників дронів, щоб мати ширший вибір апаратів. За його словами, це також забезпечує здорову конкуренцію серед розробників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також