Новий чат-бот дозволяє спілкуватися зі своєю 60-річною версією

Фахівці Массачусетського технологічного інституту створили Future You – чат-бота на основі штучного інтелекту, який імітує версію користувача у віці 60 років.

Дослідники кажуть, що швидке спілкування з майбутнім «я» — це те, що потрібно людям, щоб почати більше думати про свої рішення в сьогоденні.

Чат-бот надає правдоподібні історії про життя користувача разом із “мудростями” з майбутнього. Під час випробування за участю 334 добровольців лише коротка розмова з чат-ботом призвела до того, що користувачі відчули менше тривоги.

Поки що технологія була лише приватно протестована в рамках дослідження, але вона може бути доступна для громадськості в найближчі роки.

Щоб почати спілкуватися з майбутніми людьми, штучний інтелект спочатку задає користувачам серію запитань про їхнє поточне життя, їхнє минуле та про те, де вони можуть хотіти бути в майбутньому.

Користувачі також надають штучному інтелекту поточне зображення себе, яке перетворюється на зморшкувате зображення профілю з сивим волоссям для їх майбутньої версії. Потім їхні відповіді вводяться в ChatGPT-3.5 OpenAI, який генерує «синтетичні спогади» для створення зв’язної передісторії, на основі якої можна відповідати на запитання.

Одна учасниця розповіла Future You, що в майбутньому хоче стати вчителем біології. Коли пізніше вона запитала свою 60-річну про найприємніший момент у своїй кар’єрі, штучний інтелект відповів: «Нагородною історією з моєї кар’єри був би час, коли я змогла допомогти важкому студенту змінити свої оцінки та скласти іспити з біології.’

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ndtv
Читайте також