Нові Xiaomi 15 та Xiaomi 15 Pro отримають найочікуванішу серед користувачів функцію

Xiaomi 15 та 15 Pro отримають довгоочікувану функцію, яка порадує багатьох користувачів — батареї збільшеної ємності.

Раніше для середньобюджетних пристроїв Xiaomi були характерні акумулятори більшої ємності порівняно з флагманськими моделями. Наприклад, у Redmi Note 13 Pro 5G встановлено батарею на 5100 мА/год, тоді як у Xiaomi 14 та 14 Pro — 4610 мА/год та 4880 мА/год відповідно. Проте ця ситуація скоро зміниться.

За інформацією Gizmochina, обидві моделі Xiaomi 15 отримають акумулятори значно більшої ємності. Зокрема, версія Pro буде оснащена батареєю на 5400 мА/год. Ця модель підтримуватиме швидку зарядку потужністю 120W та бездротову зарядку потужністю мінімум 100W, що дозволить зручно користуватися пристроєм без необхідності підключати кабелі.

Стандартна версія Xiaomi 15 також отримає збільшену батарею ємністю понад 5000 мА/год, що стане першим випадком використання таких акумуляторів у флагманських моделях Xiaomi.

Xiaomi 15 та 15 Pro збережуть дизайн своїх попередників та будуть представлені у жовтні, рівно через рік після запуску лінійки Xiaomi 14. Очікується, що найближчим часом з’явиться більше інформації про нові функції та дизайн цих перспективних моделей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також