Нові iPhone будуть схожі на старі смартфони Motorola

Компанія Apple розглядає можливість використання концепції змінних модулів для iPhone, яку колись просувала Motorola. За одним з патентів Apple можна змінювати функціональність iPhone за допомогою модулів, які кріпляться до задньої кришки за допомогою технології MagSafe. Ці модулі можуть додавати до iPhone різноманітні функції, такі як потужний динамік, об’єктив для камери або навіть глюкометр, пише portaltele.

Такий підхід був вже використований в лінійці смартфонів Moto Z від Motorola, де нові моделі підтримували старі модулі, що забезпечувало довготривалу сумісність. Хоча Motorola відмовилася від цієї ідеї, у випадку Apple вона може виявитися успішнішою, особливо враховуючи велику популярність iPhone.

Згадки про те, що майбутні iPhone можуть стати тоншими, можна пов’язати з потенційним випуском модулів, оскільки саме ці модулі можуть зробити пристрої товшими. Наприклад, моделі Moto Z відомі своєю тонкістю. Втім, слід зазначити, що наявність патенту не гарантує, що технологія буде впроваджена на практиці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також