Нова послуга в “Дії”: Федоров розповів деталі

Єдиний портал державних послуг “Дія” запускає нову послугу разом з НАЗК. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, в “Дії” запущено нову послугу для чиновників, які щорічно подають електронні декларації.

Як відомо, під час декларування посадовцю треба внести інформацію не тільки про себе, а й про членів сімʼї. Для цього родичам раніше потрібно було шукати та збирати всі відповідні документи. Зокрема, про нерухомість, машини та інші активи, а також замовляти довідку про доходи. Тепер для вирішення всіх питань потрібно зробити лише кілька кліків у Дії.

Федоров описує процедуру так:

“Декларант з порталу НАЗК кине члену сімʼї в Дію запит. Після підтвердження членом сімʼї в Дії НАЗК збере інформацію про його активи й доходи з реєстрів та одразу передасть декларанту у формі, як потрібно вказувати в декларації.

Електронне декларування — це про підзвітність і відповідальність посадовців. Взаємодія між реєстрами робить процес декларування прозорим, зручним та автоматичним. Відкриті дані, відкриті декларації — основа антикорупційної роботи влади.”

Міністр запевняє, що це перша, але не остання спільна послуга з НАЗК, але не уточнив, які ще послуги планується додати в “Дію”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також