Нова PlayStation 6 з’явиться тільки у 2028 році

В постійно змінному світі відеоігор постійно зростають очікування стосовно майбутніх ігрових платформ, зокрема, PlayStation 5. Недавні чутки, представлені відомим ютубером RedGamingTech, розкрили деякі цікаві деталі про майбутнє ігрове обладнання: PlayStation 6 і PlayStation 5 Pro. За останніми повідомленнями, розробка PlayStation 6 вже у розпалі, і зараз проводяться активні переговори з різними ігровими студіями.

Хоча технічні характеристики нової консолі залишаються суворою таємницею, виникли підказки щодо можливого постачальника обладнання. Спочатку Nvidia була в центрі уваги зі своїми розробками. Проте в кінцевому підсумку виробник PlayStation, Sony, віддав перевагу компанії AMD через кілька факторів, включаючи фінансову привабливість, зворотну сумісність та наявність спеціалізованої команди для індивідуального розвитку рішень.

Очікується, що PlayStation 6 буде офіційно представлена у 2028 році, стратегічно розраховано після очікуваного випуску наступного покоління консолей від Microsoft. Наразі є розмови про можливе введення Microsoft на ринок портативних ігрових пристроїв, але подробиць про це поки небагато. Також існують чутки про випуск нової портативної консолі PlayStation, подібної всесвітньо відомій PlayStation Vita.

Хоча деталей наразі мало, вже сама думка про це викликає ностальгічні почуття серед геймерів по всьому світу. Також існують чутки про вдосконалену версію консолі PlayStation 5 Pro, яка має підняти геймплей на новий рівень, але конкретної інформації про це поки немає.

Джерело itechua.com
Читайте також