Мобільний оператор Vodafone встановив правила на час відключення світла

В компанії Vodafone повідомили, що під час відключень електропостачання навантаження на їх мережу значно зростає. Щоб забезпечити зв’язок та інтернет українцям, базові станції були оснащені батареями та генераторами, але це все одно не уникне збільшення навантаження.

У компанії наголосили на необхідності дотримуватися кількох правил під час періодів без електроенергії:

  • Використовувати Wi-Fi, що працює на технології GPON.
  • Спілкуватися за допомогою текстових повідомлень або голосових дзвінків, уникати відео- та голосових дзвінків у месенджерах.
  • Зменшити якість відео в YouTube та інших програмах.
  • Вимкнути автоматичне завантаження медіафайлів у месенджерах.
  • Заранньо зберігати важливі файли для перегляду їх у автономному режимі.

“Після відновлення електропостачання користуйтеся пристроями в звичному режимі. Проте і тоді важливо економити електроенергію та враховувати навантаження на мережу”, – зазначили у повідомленні.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FVFUkraine%2Fposts%2Fpfbid0YxtpKucWH626nLSnFR9wquG8pH5wroKKbF4Mun9UZyoXmf7Tcwva1PW4L1Rx2Tqcl&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”737″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також