Мобільний оператор “Vodafone” пояснив абонентам, чому не працює популярна послуга

Мобільний оператор «Vodafone» відреагував на скарги своїх абонентів щодо якості послуг мобільного Інтернету, пише Politeka.net. Користувачі нарікають на те, що мобільний Інтернет зникає одразу після вимкнення світла, а також на високі ціни за погану якість зв’язку.

«Чому мобільний Інтернет зникає одразу після вимкнення світла?»,

«Нульовий інтернет і поганий зв’язок за високі ціни», – пишуть розгнівані абоненти на офіційній сторінці «Vodafone» у Facebook.

У відповідь на ці скарги, компанія зазначила, що забезпечення стабільної роботи мобільної мережі в умовах нестабільного електропостачання є форс-мажором для «Vodafone».

«Робота базових станцій залежить від електроживлення. Усі наші об’єкти зв’язку оснащені резервними батареями, але їх ємність обмежена, і вони потребують часу для перезарядки. У разі повторного відключення світла протягом доби вони просто не встигають зарядитися», – пояснюють у «Vodafone».

Додатково роботу мережі ускладнює перенавантаження під час відключень світла. В цей момент усі мешканці району масово переходять з домашнього Інтернету на мобільний, що призводить до лавиноподібного зростання навантаження на мережу. Це знижує швидкість Інтернету для кожного споживача і швидше розряджає акумулятори базових станцій.

Крім того, у «Vodafone» зазначили, що не до кожної базової станції можна встановити генератор, зокрема до тих, які розташовані на дахах будівель.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також