Мобільний оператор “Vodafone” попередив усіх абонентів про форс-мажор

У телекомунікаційній компанії «Vodafone» роз’яснили своїм абонентам, чому виникають труднощі зі зв’язком, пише Politeka.

На фоні масових відключень електроенергії клієнти «Vodafone», як і інших мобільних операторів, часто скаржаться на перебої в роботі Інтернету та мобільного зв’язку, попри те, що вони сплачують тарифи в повній мірі.

«Підключили на рік, але ваш Vodafone не працює. Під час знеструмлень мережі немає взагалі. Відразу зникає. І який сенс? Добре влаштувалися – гроші списали, а послуги немає», – написала одна з абоненток у відповідь на пропозицію оператора підключити послугу «Рік без абонплат».

«Vodafone» зазначили, що робота мобільної мережі в умовах нестабільного електропостачання також є форс-мажором для компанії.

Оператор пояснив, що функціонування базових станцій безпосередньо залежить від електроживлення.

«З відключенням світла люди масово переходять з домашнього інтернету на мобільний. Навантаження на нашу мережу критично зростає. Через це знижується швидкість та швидше розряджаються акумуляторні батареї базових станцій, відповідно, вони швидше відключаються», – пояснили у «Vodafone» причину проблем зі зв’язком.

Абонентці також запропонували звернутися у приватних повідомленнях, детально описавши свої проблеми.

«Це допоможе нашим технічним фахівцям перевірити, як можна покращити ситуацію», – запевнили у «Vodafone».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також