Мобільний оператор “Київстар” піднімає тарифи на 100%: чим це аргументують в компанії

Київстар спочатку запропонував чоловікові тарифний план за 75 гривень, який включав оплату 50 гривень за перший період. Однак, з часом умови тарифу змінилися, і тепер передбачено шість оплат по 50 гривень, пише Знай.UA.

Чоловік вважає такі зміни неприйнятними, особливо з огляду на подвоєння тарифу, і вирішив відмовитися від послуг Київстар.

У відповіді на його скаргу представники компанії пояснили, що зміни в тарифах необхідні для підтримання стабільної роботи мережі, розширення покриття 4G та розвитку нових базових станцій по всій країні. Вони також зазначили, що минулого року інвестували понад 1 мільярд гривень у підготовку до можливих блекаутів та захист існуючих станцій. Додатково компанія планує вкласти ще 600 мільйонів доларів у розвиток телекомунікаційної інфраструктури України протягом наступних двох років.

Для врахування потреб своїх клієнтів Київстар запропонував чоловікові безкоштовну зміну тарифного плану на інший, який краще відповідає його потребам. Це можна зробити через мобільний додаток “Мій Київстар” або на офіційному сайті компанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також