McLaren випускає найпотужніший у світі трейловий електровелосипед: ціна

Відома своїми карколомними суперкарами та гіперкарами, компанія McLaren Automotive відкриває еру електричних гіпербайків. Вона представила свою дебютну серією електричних велосипедів. Про це повідомляє Bibliotech з посиланням на CarScoops.

Перші в історії електровелосипеди McLaren (розроблені тією ж командою, що відповідає за створення суперкарів) мають фірмові атрибути McLaren, такі як конструкція з вуглецевого волокна та електрифікація наступного покоління.

Потужний двигун електровелосипедів покращує їхнє високе співвідношення потужності до ваги. Це – ключова характеристика, відображена в розробці кожного суперкара McLaren. Розроблені з показниками крутного моменту, які перевершують стандарти інших електровелосипедів преміум-класу, електровелосипеди McLaren створені для кращої в своєму класі продуктивності.

Команда дизайнерів McLaren розробила інноваційний цифровий дисплей, графіка якого імітує дисплеї водія автомобіля. Телеметрична інформація (швидкість, час автономної роботи та запас ходу) відображається на повнокольоровій інтегрованій РК-панелі на кермі.

Представлено чотири різні моделі: Extreme 600, Extreme 250, Sport 600 і Sport 250. Кожна пропонує неперевершену їзду в будь-яких умовах – міськими вулицями, бездоріжжям або гірськими стежками.

Флагманські версії McLaren 600 змагаються за звання найпотужнішого у світі електричного гірського велосипеда, дозволеного для вуличного використання, завдяки режиму Race, який забезпечує максимальну потужність до 852 Вт і максимальну швидкість 20 миль/год/32 км/год.

Дві моделі електричних гірських велосипедів доступні в обмеженій кількості: 29-дюймова версія з хардтейлом і версія з повною підвіскою з 29-дюймовим переднім колесом, 27,5-дюймовим заднім колесом, 145 мм ходом задньої частини та 160 мм ходом вилки.

Загалом чотири моделі доповнюють асортимент: Extreme 600W і Extreme 250W оснащені 12-швидкісною трансмісією SRAM бездротової XX Eagle Transmission, а Sport 600W і Sport 250W оснащені механічною 12-швидкісною трансмісією SRAM GX Eagle.

Попередня вартість велосипедів:

  • Extreme 600 – $11 950
  • Sport 600 – $8950
  • Extreme 250 – $10 950
  • Sport 250 – $7 950

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело carscoops
Читайте також