Lifecell повідомляє про нові тарифи і зміни: кого торкнеться

Починаючи з 15 травня, зміниться вартість за деякі пакети послуг мобільного оператора Lifecell. Водночас, з травня з’явилася можливість оплати частинами за деякі послуги.

Абоненти, які користуються тарифним планом «Футбол» мають бути готові платити за нього 165 грн за 4 тижні. Зміна тарифу відбудеться починаючи з 15 травня.

«Оплачені та нараховані за попереднім тарифом пакети послуг зберігаються відповідно до строків їх дії», – говориться у попередженні Lifecell.

Компанія також внесла зміни у тарифний план «Консультант плюс»: пакет послуг буде вартувати 165 грн на 4 тижні. Зміни у ціні також відбудуться з 15 травня.

На початку травня Lifecell дозволив оплачувати частинами пакет XL послуги «Тарифна підписка».

Ще одна зміна: послуга «lifestyle» перейменовна на «KORYSNO».

Під такою ж назвою – KORYSNO – компанія запустила освітній портал. Як пояснює Lifecell, це платформа для саморозвитку, і вона призначена “для тих, хто хоче вдосконалити свої навички або опанувати нову професію”.

На платформі представлені курси для підвищення кваліфікації, вебінари від галузевих експертів, аналітичні статті та інший корисний контент.

“Сервіс доступний з будь-якого пристрою, що робить навчання ще більш зручним і доступним. Користувач може легко переходити від ноутбука до смартфона, зберігаючи свій прогрес і історію переглядів,” – пояснюють у компанії.

Освітній сервіс KORYSNO доступний за посиланням: korysno.lifecell.ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також