Lenovo вперше в історії випустить планшет із розсувним дисплеєм

Планшети з розсувними дисплеями незабаром можуть стати реальністю, оскільки, за чутками, Lenovo готує один до запуску в 2025 році.

Ходять чутки, що Lenovo розробляє новий планшет із розсувним дисплеєм. Очікується, що цей пристрій поставлятиметься з 13-дюймовим дисплеєм, який при розтягуванні може перетворитися на 17-дюймовий.

У звіті PatentlyApple, який посилається на південнокорейське видання ETnews, йдеться про те, що цей майбутній планшет може використовувати згорнуту панель від Samsung Display. Крім того, він цитує анонімного чиновника, який стверджує, що підготовча робота на виставці була виконана, і що «фінальний готовий продукт планується випустити Lenovo наприкінці цього або на початку наступного року».

За словами аналітика ринку дисплеїв Росса Янга, ці чутки «підтверджуються», і планшет може бути представлений у першому кварталі 2025 року. Він також припустив, що дисплей може мати розмір 18,1 дюйма в розгорнутому вигляді.

З таким масивним дисплеєм, називати цей гібридний пристрій планшетом було б неправильно. Натомість його можна навіть вважати портативним ноутбуком.

Раніше Samsung демонструвала прототип планшета з розсувним дисплеєм у 2022 році на заході Intel Innovation 2022.

За чутками, до запуску залишилося щонайменше рік, і поки що дуже мало інформації про цей майбутній продукт. Але, враховуючи його розмір, не дивуйтеся, якщо планшет в кінцевому підсумку постачатиметься з підтримкою стилуса.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело dexerto
Читайте також