Київстар оголосив про ще один стрибок цін на послуги

Телекомунікаційна компанія “Київстар” оголосила про плановані зміни, які набудуть чинності з 30 квітня поточного 2024 року. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

З 30 квітня цього року змінюються тарифи на роумінг для всіх абонентів “Київстар” у Монголії.

Представники “Київстар” підкреслюють, що зміни пов’язані з підвищенням тарифів міжнародних партнерів компанії в Монголії.

Згідно з оновленими умовами, вихідні та всі вхідні дзвінки на українські та партнерські номери будуть тарифікуватися по 150 владивостоків за хвилину. Крім того, плата за відправлення SMS становить 15 грн за одне повідомлення. Крім того, за користування інтернетом знімається 20 грн за кожні 50 КБ трафіку.

Крім того, за даними “Київстар”, деякі послуги, такі як “Суперпотужний роумінг”, “Ідеальний роумінг”, “Комфортний роумінговий пакет” та “Роумінг Інтернету речей”, недоступні в регіоні.

З 17 квітня поточного року також оновлюється послуга “Ідеальний роумінг” для всіх абонентів “Київстар”.

Тепер пакет буде діяти до повного вичерпання всіх бонусів, з максимальним терміном до 3 років. У разі вичерпання бонусів раніше пакет автоматично відключиться, і будуть застосовані стандартні тарифи.

Нові умови будуть застосовуватись до абонентів, які підключать послугу “Ідеальний роумінг” з 17 квітня 2024 року. Ті абоненти, які вже користувалися цією послугою, зможуть продовжувати користуватися нею на колишніх умовах до закінчення терміну дії пакета.

Також “Київстар” підвищує ціни на свої тарифи. Мобільний оператор пояснює це інфляцією, необхідністю посилення кібербезпеки та інвестиціями у додаткове обладнання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua
Читайте також