Крилату ракету Kemankes 2 від Baykar почали запускати прямо з пікапа: відео

Компанія Baykar, відомий виробник дронів з Туреччини, провела друге тестування ракети Kemankes 2. Крилатий боєприпас було запущено з пікапу, коли авто досягло достатньої швидкості.

Тестування продемонструвало подачу електрооптичного самонаведення Kemankes 2. Наприкінці випробувань Kemankes 2 приземлилася на те, що було схоже на планер, встановлений під фюзеляжем, ще більше продемонструвавши легкість керування.

Kemankes 2 — оригінальна крилата ракета, розроблена для ураження стратегічно важливих цілей. Вона може точно ліквідовувати стратегічно важливі цілі, літаючи автономно завдяки системі автопілота, що підтримує штучний інтелект. Здатна залишатися в повітрі приблизно одну годину, вона використовує реактивний двигун для швидкої дії проти цілей високого ризику.

Боєприпас можна використовувати вдень і вночі, незважаючи на електронні перешкоди, завдяки вбудованій технології захисту від перешкод.

Kemankes 2 більше за першу ракету Baykar – Kemankes, яка важить 30 кг і має потужність боєголовки шість кілограмів.

Хоча ця ракета нагадує KaGeM V3, який був розроблений спільно з Пакистаном, ці два боєприпаси не однакові. Kemankes 2 має дальність польоту понад 200 км і ресурс роботи одну годину. Пакет наведення складається з електрооптичної системи та зв’язку з наземною системою управління.

Незважаючи на те, що це тестування проводилося з швидкісним пікапом, остаточна версія може мати можливість запуску з катапульти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело turdef
Читайте також