Користувачі Adobe Express зможуть створювати контент в смартфоні за допомогою ШІ

Компанія Adobe Systems запускає нову бета-версію Adobe Express. Це набір інструментів для мобільних пристроїв, які можна використовувати для створення мультимедіаконтенту. На відміну від попередніх версій Adobe Express, тепер у створенні дизайнів користувачам буде допомагати штучний інтелект.

Мова йде про технологію генеративного штучного інтелекту Adobe Firefly, який вперше отримав визнання за свої неймовірні можливості у Photoshop. Потім Adobe включила Firefly до настільної версії своєї легшої, зручної для масового використання платформи Adobe Express. І ось тепер – третій етап: Adobe надає цю потужну технологію ще більшій кількості людей за допомогою нової мобільної програми Adobe Express.

Оригінальна програма Adobe Express, яка безкоштовно доступна на пристроях iOS і Android, дозволяє користувачам створювати публікації для соціальних мереж, банери для веб-сайтів та інший контент за допомогою зручних інструментів і шаблонів. Крім того, учасники Creative Cloud можуть отримувати доступ до файлів Photoshop та Illustrator і редагувати їх безпосередньо в мобільній програмі, що спрощує робочий процес.

Нова бета-версія програми (доступна в iOS App Store і Google Play Store) не тільки включає всі попередні функції, але також представляє такі преміум-функції, як «Generative Fill» і «Text to Image» на базі Firefly. Ці функції штучного інтелекту доступні без додаткової плати протягом періоду бета-тестування. Однак після офіційного запуску програми вони стануть частиною платної підписки.

В бета-версії додатка також відновлено робочі процеси для спільної роботи. Це дозволить командам працювати разом над проектами як на настільних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях. Ця функція відсутня в попередньому мобільному додатку.

Важливо зауважити, що ця бета-версія програми сумісна не з усіма пристроями. Список підтримуваних пристроїв доступний в Інтернеті. Крім того, обробка функцій штучного інтелекту відбувається в хмарі, а не на самому пристрої, тому для повної функціональності потрібне стабільне підключення до Інтернету.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело The Verge
Читайте також