Компанія Google назвала найкращі китайські бренди смартфонів та техніки

Google спільно з дослідниками Kantar представили щорічний рейтинг BrandZ China Global Brands 2024, який оцінює впливовість китайських брендів на світовий ринок. Цей рейтинг включає топ-50 найкращих брендів з Китаю, які відзначаються за значним зростанням прибутку в 17% протягом року. Більшість з них спеціалізуються на виробництві смартфонів та електроніки, пише ilenta.com.

Серед найкращих китайських брендів смартфонів за 2024 рік, за версією Google, визначаються такі компанії як Xiaomi на другому місці, Huawei на п’ятому, OPPO на дев’ятому, vivo на тринадцятому, OnePlus на дев’ятнадцятому, realme на двадцять першому, HONOR на двадцять четвертому, POCO на тридцять сьомому та Infinix на сорок четвертому місцях. Лідером рейтингу є ByteDance, що володіє популярними продуктами як TikTok і новинним агрегатором Toutiao.

У категорії найкращих брендів техніки з Китаю на 2024 рік, Lenovo посідає четверте місце, за ним йдуть Haier на сьомому, Hisense на десятому, TCL на одинадцятому, DJI на сімнадцятому, TP-Link на двадцять третьому і Roborock на тридцять другому місцях. У рейтингу також представлені виробники автомобілів, з яких особливо відзначаються Chery, BYD, Great Wall, Lynk & Co, MAXUS, JAC, CHANGAN і Geely.

Рейтинг також відображає значення IT-корпорацій, які володіють різними інтернет-сервісами, які активно використовуються в Китаї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також