Компанія Apple пояснила масштабні зміни у додатку “Фото” на iOS 18

Співробітник Apple пояснив значні зміни у додатку “Фото” на iOS 18, які були представлені на WWDC 2024 і описані на iMore.

Нова версія програми для зберігання фотографій від Apple отримала радикально оновлений інтерфейс, що відрізняється від звичних систем з папками і колекціями. Тепер вона пропонує стрічку фотографій із можливістю сортування за новими фільтрами та розумним пошуком. Ці зміни викликали критику серед користувачів і блогерів.

Біллі Соррентіно, старший директор з проектування інтерфейсу користувача у Apple, заявив, що ці зміни є найбільшим редизайном додатку в його історії. Причиною цього стали безмежні бібліотеки фотографій власників iPhone, які ускладнюють систематизацію. Apple вирішила переглянути підхід до управління фото загалом.

“Замість того, щоб шукати та перебирати фотографії в усіх куточках, ми створили простий і оптимізований процес перегляду, що базується на глибокому інтелекті… Це робить додаток ‘Фото’ більш персоналізованим”, — пояснив він.

Apple вирішила надати користувачам автоматизоване налаштування замість великого набору інструментів для управління фотографіями, вважаючи, що це буде зручніше для користувачів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також