Компанія Apple хоче випустити 5-кратну камеру для iPhone 16 Pro

Майбутній iPhone 16 Pro від Apple буде оснащений перископічною камерою з тетрапризмою та 5-кратним оптичним збільшенням, яка дебютувала в iPhone 15 Pro Max, повідомляє DigiTimes.

Тайванські виробники об’єктивів Largan Precision і Genius Electronic Optical (GSEO) є основними постачальниками компонентів цієї камери для iPhone 16 Pro. Джерела, близькі до ланцюга постачання, повідомляють, що Largan і GSEO нарощують виробництво, готуючись до випуску нової лінійки iPhone 16.

Очікується, що компанія Largan, яка постачала перископічні лінзи для iPhone 15 Pro Max, знову отримає значну частину замовлень. Голова правління Largan Адам Лін нещодавно заявив, що пік продажів у секторі оптичних компонентів очікується з вересня по листопад, що співпадає з очікуваним періодом випуску моделей iPhone 16 Pro.

GSEO, новий учасник ланцюжка поставок, зараз проходить перевірку якості з багатообіцяючими результатами. За даними DigiTimes, перископічні лінзи GSEO проходять перевірку, і якщо вони пройдуть необхідні випробування, виробництво розпочнеться в середині липня.

Перископічний об’єктив з тетрапризмою, впроваджений в iPhone 15 Pro Max, забезпечує до 5-кратного оптичного зуму та 25-кратного цифрового зуму, що є значним поліпшенням у порівнянні з попередніми моделями, обмеженими 3-кратним оптичним зумом. Крім поліпшеного оптичного масштабування, очікується, що перископічний об’єктив покращить загальну стабілізацію зображення та якість фотографій в умовах низького освітлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також