Ілон Маск подав до суду на розробників ChatGPT

Ілон Маск подав позов до суду на компанію OpenAI та її генерального директора Сема Альтмана, звинувачуючи їх у порушенні засновницької угоди та переорієнтації на прибуток замість користі для людства.

Маск стверджує, що тісні стосунки OpenAI з Microsoft відхилили їхню початкову місію створення загальнодоступних технологій для користувачів у всьому світі.

У своєму позові Маск також засуджує зміни в керівництві OpenAI, які відбулися у 2023 році, коли Альтмана звільнили з посади генерального директора, а потім незабаром поновили за підтримки Microsoft.

Маск стверджує, що Альтман, разом з президентом OpenAI Грегом Брокманом і Microsoft, працювали разом, щоб змінити склад ради директорів компанії, виключивши тих, хто підтримував первинну місію розвитку технологій на благо людства.

Маск також звертає увагу на те, що нова рада директорів має більше досвіду в комерційній сфері, ніж в етиці та управлінні штучним інтелектом, і підозрюється у близькому ставленні до Альтмана. Його основним твердженням є те, що OpenAI втратила свою неприбуткову місію в наслідок реструктуризації та співпраці з комерційною корпорацією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело news.online.ua
Читайте також