Хакери з України здійснили наймасштабнішу в історії DDoS-атаку на банківську систему РФ

Українська IT-армія провела широкомасштабну DDoS-атаку, що призвела до відключення онлайн-сервісів провідних російських банків, телекомунікаційних компаній та платіжних систем ввечері 20 червня. Кіберфахівці заявили, що ця атака може бути найбільш масштабною в історії.

У повідомленні зазначено: “Коли ми вчора обіцяли припинити роботу всієї банківської системи ворога, це було не порожніми словами. Сьогодні ще більше банків відключено разом із їх системою карткових платежів „Мир“, тож всі карткові розрахунки тимчасово припинені. ВТБ, Сбербанк, Тінькофф, Альфа-Банк, Білайн, МТС, Ростелеком, Газпромбанк, Мегафон, СБП, НСПК, ЄИРЦ та інші сервіси наразі недоступні. Це, можливо, найбільша DDoS-атака в історії! Ми зробили це разом. За мир, за свободу, за наші цінності!”

За даними IT ARMY of Ukraine, атака призвела до збоїв у роботі онлайн-сервісів таких великих банків, як ВТБ, Сбербанк, Тінькофф, Альфа-Банк, а також у телекомунікаційних компаній Білайн, МТС, Ростелеком, Мегафон і платіжних систем Газпромбанк, СБП, НСПК, ЄИРЦ та інших. Це призвело до тимчасового припинення карткових розрахунків та інших онлайн-послуг.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також