ГУР зламали сервери Міноборони Росії

Кіберексперти від ГУР Міноборони України успішно виконали спецоперацію проти Росії, отримавши доступ до серверів Міноборони РФ через DDoS-атаку. Про це повідомлено відомством української військової розвідки 4 березня.

Після отримання доступу до серверів Міноборони РФ, українські спецслужби тепер мають у своєму розпорядженні програмне забезпечення для захисту інформації та шифрування, що використовувалося російським військовим відомством.

Крім того, ГУР отримало значний обсяг секретної службової документації Міноборони РФ.

“Це включає в себе накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які обмінювалися між більш ніж 2000 підрозділами російського військового відомства”, – підкреслили у військовій розвідці.

Уточнено, що ця інформація дозволяє з’ясувати повну структуру Міноборони РФ та її підрозділів.

Також, аналіз зібраної інформації допоміг ідентифікувати генералів та інших високопосадовців структурних підрозділів Міноборони РФ, що використовували програмне забезпечення для електронного документообігу під назвою “Бюрократъ”.

Наприклад, серед документів, до яких потрапила ГУР, є службова документація заступника міністра оборони РФ Тімура Іванова.

Загалом, в ГУР заявили, що їхні дії в кіберпросторі Росії спрямовані на заваду та паралізацію діяльності відповідальних за війну проти України силових структур та посадовців держави-агресора.

“Далі буде!”, – заявили у військовій розвідці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також