Google розробила десктопну операційну систему для смартфонів: Pixel 8 став як комп’ютер

Google працює над системою, яка дозволить користувачам запускати ChromeOS зі смартфона Pixel і на зовнішньому моніторі. Це приємна новина для тих, хто мріє використовувати свій телефон як настільний ПК і не купувати при цьому Samsung.

Згідно з повідомленням Android Authority, Google провела приватний захід, де продемонструвала свою нову розробку: Pixel 8, що працює на ОС Chromium, версії ChromeOS з відкритим кодом, на зовнішньому моніторі.

Компанія Google дуже чітко заявила, що не планує об’єднувати ChromeOS і Android, незважаючи на те, що ChromeOS нещодавно отримала можливість запускати програми Android. Тож ідея про те, що телефон Android може працювати одночасно з обома операційними системами, цікава.

Android Authority зазначає, що під час демоверсії Chromium не було помічено на екрані Pixel 8 — лише на зовнішньому моніторі. Таким чином, це дуже схоже на DeX від Samsung, який дозволяє користувачам підключати сумісні смартфони Galaxy до дисплея для роботи на робочому столі. Основна відмінність полягає в тому, що DeX — це чистий Android, а Ferrochrome (так називається розробка) — це ChromeOS.

Питання в тому, чи дійсно Google запустить Ferrochrome як офіційну функцію Android або Pixel.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Tom`s Guide
Читайте також