Фінляндія експортує в Україну нове озброєння, що знаходяться у стадії розробки: що відомо

Фінляндія постачає в Україну свої новітні системи озброєння, включно з прототипами, які ще розробляються, заявив високопосадовець Міноборони Фінляндії. Відгук військових з лінії фронту допоможе у вдосконаленні фінської військової техніки.

На відміну від багатьох інших західних партнерів України, Фінляндія не розкриває конкретних деталей своєї військової допомоги Україні. Тому заява від чиновника не відповідає звичайним повідомленням уряду Фінляндії, який традиційно надає лише мінімальну інформацію про характер військової допомоги, запропонованої Україні.

Генерал-лейтенант Мікко Хейсканен, начальник озброєння Сил оборони Фінляндії, повідомив, що експортована зброя не обмежується старими запасами, а включає останні інновації фінської оборонної промисловості, повідомляє YLE.

Хейсканен зазначив, що відгуки про використання фінської продукції в Україні поки позитивні. Він вважає, що отриманий досвід бойового застосування виявиться безцінним для розвитку майбутніх військових технологій Фінляндії. Генерал підкреслив, що виробничі резерви, виділені Силами оборони для фінських компаній, потенційно можуть бути задіяні для підтримки України, очікуючи політичного схвалення та додаткового фінансування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело euromaidanpress
Читайте також