Daylight представила унікальний «паперовий» планшет: вражає екраном і ціною

Компанія Daylight представила планшет, який дивує своїм незвичним екраном. Daylight Computer DC-1 має дисплей «Live Paper», створений для зручності очей. Втім, ціна на цей пристрій теж дивовижна.

Компанія Daylight Computers каже, що її новий дисплей Live Paper «схожий на E Ink, але швидший» завдяки частоті оновлення 60 Гц. Компанія не надає багато деталей про свою технологію паперового дисплея, але візуально екран являє собою чорно-білий світловідбиваючий РК-дисплей IGZO, який добре видно під прямими сонячними променями. Є підсвічування бурштинового кольору, яке можна ввімкнути, коли ви знаходитесь у слабкому освітленні.

Daylight каже, що екран не випромінює блакитне світло, що може допомогти вам заснути вночі, але, ймовірно, мало впливає на напругу очей.

Daylight Computer DC-1 — це, по суті, планшет із специфікаціями середнього класу, спеціальною версією Android і 10,5-дюймовим дисплеєм Live Paper, призначеним для читання та письма: він постачається з пером Wacom EMR. Планшет доступний для попереднього замовлення, і очікується, що поставки почнуться в липні 2024 року.

Але планшет не зовсім дешевий. Клієнти можуть або одразу витратити 729 доларів, щоб замовити той, який буде доставлений цього року, або внести депозит у 100 доларів, щоб замовити один із пізнішої виробничої партії, яка буде відправлена в першому кварталі 2025 року.

Це досить висока ціна за планшет із процесором MediaTek Helio G99, 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті. Планшети Android із подібними характеристиками продаються на Amazon менше ніж за 200 доларів.

Тож насправді ви платите лише за можливість придбати один із перших пристроїв із дисплеєм Live Paper. У цьому випадку це 10,5-дюймовий екран з роздільною здатністю 1600 x 1200 пікселів і 190 пікселями на дюйм, жовтим підсвічуванням і затемненням постійного струму без широтно-імпульсної модуляції (відповідно до денного світла).

Ви також платите за премію, яка постачається з будь-яким пристроєм, виробленим невеликими партіями – виробництво малої кількості пристроїв коштує дорожче за одиницю, ніж виготовлення десятків чи сотень тисяч. Засновник Daylight каже, що було «надзвичайно важко отримати навіть ту ціну, яку ми заплатили за низьку партію повністю нових спеціальних дисплеїв».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело liliputing
Читайте також