Чи допоможе “Резерв+” перетнути кордон: пояснення від Міноборони

“Резерв+” – це застосунок, у якому військовозобов’язані українці мають можливість оновлювати свої дані. Відповідно, там зберігається та інформація, яка потрібна при перевірці документів, наприклад, поліцією чи співробіників ТЦК. Але чи спрацює додаток на кордоні?

Поки що – ні. Потрібно почекати щонайменше до 19 червня, коли у “Резерв+” має бути запущено додаткова функція – генерування QR-коду. Як пояснюють у Міноборони, QR-код буде містити в собі дані в електронному варіанті, які буде легко перевірити. При цьому код буде сприйматися прикордонниками як офіційний документ.

Таким чином, зараз “Резерв+” є лише способом оновити свої дані в електронному варіанті, що позбавляє необхідності приходити в ТЦК особисто. Але на кордоні показувати свій кабінет в “Резерв+” наразі не потрібно. Лише після того, як з’явиться QR-код і можливості “Резерв+” буде розширено, можна буде використовувати додаток на кордоні.

«І відповідно до того моменту будемо сподіватися, що буде все узгоджено, щоб на кордоні теж пропускали саме цим документом і що він відповідатиме паперовому», — прокоментував речник Міністерства оборони старший лейтенант Дмитро Лазуткін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело armyinform
Читайте також