Чутки про iPhone 16 Pro: Дисплей буде вражаюче яскравим і “переплюне” Samsung

Apple готова випустити цьогорічні моделі iPhone у вересні. Цього року технічний гігант з Купертіно представить аж чотири варіанти. Серед них будуть стандартні iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max. Напередодні запуску кілька деталей щодо їхніх специфікацій уже просочилися. Тепер новий витік показує, що iPhone 16 Pro матиме яскравіший дисплей, ніж його попередник.

Поточний флагманський смартфон Apple, iPhone 15 Pro, має дисплей із максимальною яскравістю 1000 ніт для вмісту SDR і 1600 ніт для вмісту HDR, а також максимальну яскравість 2000 ніт. Хоча Samsung не розкрила максимальну SDR і HDR яскравість дисплея Galaxy S24, максимальна яскравість екрана телефону становить 2600 ніт. Отже, Samsung в цьому випадку випереджає Apple. Але новий звіт із Китаю показує, що це зміниться з майбутнім флагманським смартфоном Apple, iPhone 16 Pro.

У публікації Instant Digital на Weibo стверджується, що дисплей iPhone 16 Pro матиме максимальну яскравість 1200 ніт для вмісту SDR і 1600 ніт для вмісту HDR. Це означає, що дисплей майбутнього телефону матиме на 20% вищу максимальну яскравість для вмісту SDR, ніж у існуючого. Таким чином, дисплей iPhone 16 Pro також матиме вищу пікову яскравість, ніж дисплей iPhone 15 Pro.

Враховуючи це, дисплей iPhone 16 Pro може мати подібну або вищу пікову яскравість, ніж дисплей Galaxy S24. Отже, якщо Samsung хоче залишатися в цій грі попереду, бренду доведеться запропонувати дисплей із вищою піковою яскравістю для своєї майбутньої лінійки флагманських телефонів, серії Galaxy S25, що буде досить складним завданням. Чи може він використовувати для вирішення проблеми технологію тандему OLED, яку ми бачили на останніх моделях Apple iPad Pro? Що ж, час покаже.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело sammobile
Читайте також