ChatGPT більше не потребує реєстрації, але вам це може не сподобатись

OpenAI зробив свій розмовний штучний інтелект доступним для всіх, навіть для тих, хто не має облікового запису. Починаючи з 1 квітня, ChatGPT знаходиться у вільному доступі. Але не все так просто.

Точніше кажучи, ChatGPT і раніше був безкоштовним для громадськості, але користувачі повинні були створювати облікові записи OpenAI кожного разу, коли вони хотіли отримати доступ до чат-бота. Тепер цю вимогу знято.

У понеділок OpenAI оголосив, що користувачі можуть отримати доступ до чат-бота, просто відвідавши веб-сайт ChatGPT. Компанія впроваджує ці зміни по всьому світу, але може минути деякий час, перш ніж ви їх побачите.

Отже, тепер ви можете спілкуватися досхочу, але майте на увазі, що без реєстрації ви не будете отримувати такий самий набір функцій, як люди з обліковими записами. Наприклад, ви не зможете зберігати або ділитися чатами, використовувати спеціальні інструкції чи інші речі, які зазвичай мають бути пов’язані з постійним обліковим записом.

Крім того, ця безкоштовна версія ChatGPT матиме «більш обмежувальну політику щодо контенту». Що це означає? Поки що компанія не розкриває деталі цих обмежень. Експерти вважають, що така відсутність конкретики може бути небезпечною і непердбачуваною. Тож, можливо, користувачів очікують певні розчаруванні під час роботи з ChatGPT без облікового запису.

Також зверніть увагу, що незалежно від того, є у вас обліковий запис чи ні, компанія зберігає за собою право використовувати ваші розмови з ChatGPT для навчання своїх моделей. Втім, ви можете відмовитися від цього. Просто клацніть знак питання в нижньому лівому куті, натисніть «Налаштування» та вимкніть «Покращити модель для всіх».

Завдяки відмові від облікових записів ChatGPT стає таким же простим у використанні, як і Google Search, оскільки обидва більше не потребують входу в систему, вони вільні для використання та можуть надавати користувачам розмовні відповіді на їхні пошукові потреби. Але перш ніж використовувати ChatGPT як пошукову систему, пам’ятайте, що ChatGPT має обмеження знань, а Google – ні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело techcrunch
Читайте також