Apple випустить дві нові версії бездротових і накладних навушників

Вже у 2024 році Apple може випустити AirPods Lite — більш доступну версію своїх бездротових стерео навушників (TWS), а згодом компанія представить друге покоління навушників AirPods Max.

Раніше аналітики вже розповідали про те, що Apple працює над дешевшими моделями AirPods разом із оновленими версіями стандартних AirPods і AirPods Max. Проте, компанія поки не розкриває жодних планів щодо запуску нових моделей бездротових навушників.

Тим не менш, згідно з приміткою для інвестора, яку опублікував аналітик Haitong International Securities Джефф Пу, виробник iPhone випустить дешевшу модель AirPods Lite у другій половині 2024 року. За його інформацією, Apple також планує випустити нову модель AirPods Max пізніше цього року, щоб замінити попередню модель 2020 року. Поки що немає більш детальної інформації проте, скільки коштуватиме пристрій або які функції він матиме.

Очікується, що виробництво AirPods зросте протягом другої половини року, натомість «приглушений попит на існуючі моделі» призведе до зменшення обсягів виробництва навушників TWS.

Минулого місяця Марк Гурман з Bloomberg повідомив, що Apple готує «найбільший на сьогоднішній день випуск AirPods». Очікується, що компанія випустить наступника AirPods (3-го покоління) у двох моделях під кодовими назвами B768(E) і B768(M). В даному випадку E та M означають «початковий» (entry) і «середній рівень» (mid-tier) відповідно.

Більш детальна інформація про майбутні моделі AirPods, ймовірно, з’явиться в найближчі місяці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gadgets360
Читайте також